ŞİRKET PROFİLİ

Firma sahibi Ercan ODEN önderliğinde kurulan NATUREL İPLİK firması 2004 yılından beri,akralik polyester Şönil İmalat&İhracat firması olmuş değişen ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sağlamış ve sağlamaya devam edecektir.

Firmamız daha geniş müşteri portföyünü amaçlamış bu nedenle NATUREL İPLİK firması adı altında İthalat&İhracat işlemlerini devam ettirmiş kendi tesislerinde fantazi iplik üretimine başlamıştır.Kurulduğu günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak büyümüştür.Firmamızın şu an itibariyle aylık 200 ton,1 numaradan 6 numaraya kadar Şönil iplik üretimi vardır.

NATUREL İPLİK,standart ve kaliteli üretimin sürekliliğini sağlamak adına üretim,pazarlama ve satış alanlarında İSO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem belgesine ve çevreye gösterdiği duyarlılık sebebiyle İSO 14001 Çevre Yönetim Sistem belgesine uygun üretim yapmaktadır.Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini sağlamak temel ilkemizdir.Siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

ÜRÜN PORTFÖYÜMÜZ
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
Chenille (Şönil)
       
   
KURUMSAL HABERLER

News
We would like to show you to see our new developped and renovated qualities 2015 in our web page.... Member access is online! All clients can search easly their own order condition in our factory at member side,

 
İLETİŞİM BİLGİLERİ
NATUREL İPLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : 2. Organize Sanayi Bölgesi Dursun Bak Bulvarı Başpınar - Gaziantep / Türkiye
Telefon : 0 342 337 41 30
0 342 337 41 31
E-mail : info@natureliplik.com.tr
Web : http://www.natureliplik.com.tr
ÜYE GİRİŞİ
 
 
 
 

ANASAYFA     |     HAKKIMIZDA     |     ÜRÜNLER     |     ILETISIM


Her hakki saklidir. All rights reserved.
Naturel Yarn 2011