HAKKIMIZDA

Müşterinin her türlü ihtiyaçlarını tamamen kendi entegre tesislerinde aylık ortalama 200 Ton Şönil ipilk kapasitesi ile karşılamakta ve müşterinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendini her geçen gün geliştirmeye devam etmektedir.

NATUREL İPLİK kurumsal projeksiyonunu gelişim,değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle ortaya koyar.

Ürün kalitesine verdiği önem doğrultusunda kaliteli kumaş ve halının kaliteli iplikten oluşacağına inanan firmamız, NATUREL İPLİK adı altında modern makinelerle donatılmış tesisinde Şönil iplik üretmektedir. Kurulma sürecinden itibaren firmamız hem fiziki, hem de teknik donanım olarak hızlı bir şekilde teknolojiyi takip ederek üretimine devam etmektedir.

Misyonumuz

Prensiplerimiz doğrultusunda değişen pazar koşullarına uyum sağlayarak devamlı gelişen,üretiminde son teknolojileri kullanarak üretim kalitesini sürekli olarak yenileyen çalışanlarımız ve toplum için değer yaratan,verimli çalışan,çevreye önem veren,tüm ihtiyaçlara zamanında cevap veren bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

En kaliteli ürünü en düşük maliyetle üreterek,pazar payımızı ve teknolojimizi devamlı geliştirerek sektörde lider olmaktır.

Kalite politikamız

İstikrarlı Ürün Kalitesi,devamlı kaliteyi iyleştirme çalışmaları,Her kademede çalışanlarımıza eğitim desteği...

   
 
 
 

ANASAYFA     |     HAKKIMIZDA     |     ÜRÜNLER     |     ILETISIM


Her hakki saklidir. All rights reserved.
Naturel Yarn 2011